RENGINIAI IR šventės

Vieta renginiams ir šventėms

Teritorija

Ieškantiems įsimintinos vietos renginiams „ORO Dubingiai“ teikia galimybę išsinuomoti visas erdves pagal Jūsų poreikius.
Patogi infrastruktūra sukuria išskirtinę aplinką, kurioje galima rengti įvairias šventes: festivalius, įmonių vasaros šventes, organizacijų sąskrydžius, sporto žaidynes, stovyklas, asmenines šventes ir t.t.

ORO Dubingiai teritorijos planas.
Renginių erdvės

Didžioji KORIŲ pobūvių salė yra konferencijų centro antrame aukšte. Salėje vienu metu gali linksmintis iki 250 asmenų. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų bei svečių skaičiaus, galime įvairiai išdėstyti salėje stalus.

Židinio pobūvių salė įsikūrusi didžiajame baseino komplekse. Čia vienu metu gali tilpti iki 40 asmenų. Per langus atsiveria vaizdas į Asvejos ežero panoramą, jaukumo ir šilumos suteiks salėje esantis židinys. Greta yra atskira erdvė šokiams, o tame pačiame pastate – boulingas, baseinas su pirtimis, biliardo stalai.

Mažoji pirties salė yra mažajame SPA komplekse (1-ame korpuse). Tai nedidelė erdvė šalia pirčių ir sūkurinės vonios pramogų. Čia rasite keletą staliukų bei kėdžių, kur galėsite atsipūsti po vandens ir pirties procedūrų, atsigaivinti gėrimais. Puiki vieta nedideliems susibūrimams iki 20 žmonių.

Svečių maitinimu pasirūpins mūsų restorano personalas – jie atsižvelgdami į jūsų pageidavimus ir galimybes, pasiūlys jums tinkamiausią meniu, taip pat pasirūpins salės papuošimu, stalų dekoracijomis.

Lauko Estrada

Dengta lauko estrada įrengta kartu su scena, kurioje yra visa reikalinga elektros prieiga aparatūrai bei apšvietimui. Estradoje yra visi lauko baldai, kurie bus išdėstyti pagal renginio apimtį, kepsninė, kurioje virtuvės šefas gali gaminti svečių akivaizdoje, taip pat, esant poreikiui, ir lauko baras. Šalia estrados yra didelė laužavietė, vėliavų stiebai, galime pasiūlyti ir garso aparatūrą. Iš viso lauko estradoje gali linksmintis iki 300 svečių.

×
Kad naršymas būtų paprastesnis, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos.
Sutinku