Jūsų renginiams ir šventėms

Daugybė galimybių Jūsų verslo bei privatiems renginiams

Didelė teritorija gamtos apsuptyje

Nesvarbu kokį renginį norite organizuoti – didesnį ar mažesnį, verslo ar privatų – “ORO Dubingiuose” vietos pakaks visiems. Žinome, kad organizuojant renginius atvirose erdvėse, o ypatingai miške ar netoli jo – būtina gera infrastruktūra. Būtent apgalvota patogiai išdėstytos pramogų ir poilsio vietos leis lengvai orientuotis ir jaustis komfortiškai įvairių renginių metu. Čia galite organizuoti tiek festivalius, tiek įmonių šventes, sąskrydžius, sporto žaidynes, stovyklas, asmenines šventes ir dar daugiau!

ORO Dubingiai teritorijos planas.
Platus erdvių pasirinkimas

Žinome, kad organizuojant bet kurį renginį, vidaus erdvių pasirinkimas yra labai svarbus. Organizuojate renginį kuriame dalyvaus 15 žmonių? Tuomet Jums puikiai  tiks “Strazdų” salė. Švenčiate gimtadienį, į kurį pakvietėte 40 draugų? Rinkitės “Židinio” salę baseino komplekse! Rengiate šventę, į kurią atvyks 250 dalyvių? Tuomet rekomenduosime didžiąją “Korių” pobūvių salę. Įvairių poreikių ir dydžių kolektyvams galime pasiūlyti net 8 skirtingo dydžio renginių erdves. Išsirinkite Jums tinkamiausią, o jei dvejojate – visuomet galite pasitarti su mūsų personalu!

Lauko estrada ypatingai renginio atmosferai

Svarstote apie galimybę organizuoti savo konferenciją ar asmeninį renginį lauke? Šiltuoju metų sezonu vykstantiems renginiams idealiai tinka “ORO Dubingių” dengta lauko estrada. Tai žavi, mišku kvepianti erdvė, kuri talpina net 300 svečių! Lauko estradoje yra vėliavų stiebai bei patogūs lauko baldai, kurie gali būti išdėstomi pagal Jūsų norus. Čia esančioje kepsninėje, renginio dalyvių akivaizdoje, virtuvės šefas gali pagaminti sultingų mėsos ar kitų patiekalų. Čia taip pat yra baras ir laužavietė – tobulo vakaro receptas. Jeigu pageidausite – pasirūpinsime ir garso aparatūra.

×
Kad naršymas būtų paprastesnis, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos.
Sutinku