Europietiškų tradicijų virtuvė, vertinantiems gurmanišką ir sveiką maistą

Restoranas

Kviečiame į mūsų restoraną

Gerai pažįstamas, skanus ir įdomus maistas – neatsiejama visapusiško poilsio dalis. “ORO Dubingiuose” kviečiame į kulinarines keliones mūsų restorane. Didžiuojamės, kad mūsų virtuvę puikiai vertina čia atvykę svečiai. Ryte mėgaukitės šviežutėliais pusryčiais, pietų metu – pasistiprinkite sultingais mėsos, bulvių patiekalais ir traškiomis salotomis, o vakare su vyno taure gardžiuokitės garuojančia vakariene. O kur dar erdvi terasa, kuri idealiai tiks ramiam vakarui su karštos arbatos puodeliu.

 

Ieškote naujų potyrių? Leiskite mūsų virtuvės šefams paruošti Jums iškylą gamtoje ar romantišką vakarienę tik dviems ant Asvejos ežero kranto. 

 

Restoranas erdvus – vienu metu  maisto malonumais čia gali mėgautis 70 svečių. Didesniems susibūrimams, renginiams, maitinimui rekomenduojame 250 vietų turinčią, šviesią ir jaukią salę.  

 

“ORO Dubingių” restorano virtuvė būtinai pasirūpins ir verslo pietumis, ir kavos pertraukėlėmis Jūsų renginio metu, o išskirtinėms progoms sukurs išskirtinį meniu bei prie renginio nuotaikos priderins salės dekoracijas. 

Valgiaraštį rasite čia.
×
Kad naršymas būtų paprastesnis, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos.
Sutinku